Kominki do koksu

Kominki koksowe są mało znaną częścią firmy Coca-Cola, która została założona w 1886 roku. Są one nadal używane w około 50 krajach na zewnątrz i stanowią część dziedzictwa firmy od ponad 100 lat.

Kominki Coke zostały po raz pierwszy wyprodukowane w Chicago przez firmę o nazwie The Coke Fireplace Company, którą następnie kupiła Coca-Cola w 1916 roku.

Kominki koksowe składają się z czterech głównych części: cegły, zaprawy, komina i płaszcza. Cegły pochodzą z gliny wydobytej z wyrobiska znajdującego się w pobliżu podziemnego miejsca wydobycia koksu. Zaprawa składa się z takich składników, jak proszek cementowy i wapienny, a budowa komina po uruchomieniu zajmuje do dwóch godzin. Wreszcie płaszcz wykonany jest z blachy

Pożary koksu są częścią trendu, który rozpoczął się na początku XXI wieku i od tego czasu zyskał na popularności.

Kominki koksowe cieszą się coraz większą popularnością. Mają możliwość przekształcenia pokoju z monochromatycznego w kolorowy za pomocą tylko jednego produktu.

Najczęstszymi powodami posiadania kominków Coca-Coli są to, że są modne lub mieszkasz z ludźmi, którzy je docenią.

Kominki koksowe to rodzaj pop-up store, który pojawia się tylko w obecności Coca-Coli. W tych sklepach można kupić przedmioty kolekcjonerskie z limitowanej edycji, a także zrobić zdjęcia z kultowymi produktami Coca-Coli.

Coca-Cola stworzyła wiele mniejszych lokali, z których wszystkie rozwinęły się ponad ich oczekiwania, będąc w dużej mierze odpowiedzialnym za 2 miliardy dolarów sukcesu firmy.

Kominki koksowe stały się kultową częścią marki Coca-Cola. Kominki Coca-Coli to sposób na wniesienie szczęścia do domów.

W 2005 roku Coca-Cola wprowadziła kominki Coca-Coli do swojego flagowego sklepu w Londynie, aby stworzyć atmosferę ciepła i gościnności. Następnie zostały wykorzystane jako część ich globalnej kampanii graficznej w 2011 roku, a także w wielu instalacjach w różnych krajach.

Ogniska można rozpalić specjalną zapalniczką sprzedawaną przez firmę –

Zasługujesz na kominek Coca-Cola® firmy Coca-Cola®.

Po zapaleniu płomienie są rozprowadzane przez wentylator elektryczny po całym pomieszczeniu i wydzielają intensywne ciepło przez okres do trzech godzin na raz.

Kominki koksownicze, zwane także „piecami koksowniczymi”, to mały, okrągły piec wykonany z cegły i pokryty materiałem izolacyjnym, który został opracowany przez Amerykanów w latach 50. XX wieku.

Kominek Coke to kultowy projekt kominka, który był szeroko stosowany w Ameryce w latach 50. XX wieku. To mały, okrągły piekarnik pokryty materiałem izolacyjnym i przeznaczony do podgrzewania puszek po Coca-Coli.

Kominki Coca-Coli zostały pierwotnie zaprojektowane jako sposób na podgrzanie napojów w puszkach i uczynienie ich bardziej nadającymi się do picia w zimne dni, zanim pojawiły się lodówki.

Kominek koksowy to „wyrafinowany, samowystarczalny, sztuczny kominek zaprojektowany, aby zapewnić komfort spalania drewna w wygodnym, nowoczesnym otoczeniu”. Ten artykuł opowiada o tym, jak Coca-Cola stała się tak przedsiębiorcza i jak wprowadzają nowe produkty.

Firma Coke ogłosiła niedawno swoją najnowszą innowację: kominek Coca-Coli. Nowy produkt zapewnia nieograniczony dopływ ciepła, ochronę przed dymem i zanieczyszczeniem CO2 oraz wyjątkową estetykę każdego pomieszczenia.

Coca-Cola istnieje na rynku już od ponad 150 lat, ale tym razem zabierają firmę w przyszłość swoim najnowszym produktem: kominkiem Coca-Coli.