Kominki koksowe w okresie zimowym

Zimą utrzymanie rachunków za ogrzewanie domu może być trudne. Tutaj może się przydać kominek Coca-Coli.

Koks wyprodukował te funkcjonalne kominki w ostatnich latach i cieszą się dużym zainteresowaniem. Są znacznie tańsze w eksploatacji niż tradycyjny kominek na węgiel, a do ogrzewania wykorzystują gaz ziemny.

Kominki Coca-Cola to oszczędne, wysokotemperaturowe urządzenie do spalania, które spala się czysto i na gorąco w wyniku spalania koksu, wody i powietrza w opatentowanym procesie zwanym „reakcją Sabatiera”.

Przeznaczony jest do domów mieszkalnych lub miejsc pracy, w których ze względu na ich wielkość lub lokalizację brakuje miejsca na konwencjonalne piece opalane drewnem lub węglem. Urządzenia są zasilane pięciofuntową puszka Coca-Coli.

Kominki koksowe są natychmiast rozpoznawalne, klasyczne i niezawodne. I są źródłem ciepła, na którym możemy polegać, gdy temperatura spada.

Dlatego w wielu budynkach w USA na zimowe miesiące montuje się w nich koksowe kominki. Ale co się dzieje, gdy chcesz użyć kominka Coca-Coli z grillem na świeżym powietrzu? Z tymi grillami na świeżym powietrzu jest to łatwe – po prostu umieść grill na kominku Coca-Coli i ciesz się jedzeniem!

Coca-Cola to popularny produkt, który jest dobrze znany ze swojego wyjątkowego smaku, co sprawia, że klienci zastanawiają się, dlaczego nie każdy ma go w swoim domu.

Kominki koksowe zostały po raz pierwszy wprowadzone w 1962 roku jako świetna alternatywa dla innych typów kominków. Stały się popularne w Stanach Zjednoczonych iz czasem ewoluują.

Obecnie istnieje wiele kominków Coca-Coli, które można kupić online lub znaleźć w lokalnych sklepach na sprzedaż w przyzwoitej cenie. Te kominki koksowe są znane z wydajnego ogrzewania.

Kominki koksowe są obecnie częstym widokiem w zaśnieżonych obszarach miast. Wprawiają w pozytywny nastrój ciepłem i troską, jaką otaczają osoby, które przechodzą obok nich w drodze do pracy.

Kominki koksowe są w zasadzie kreatywnym sposobem na sprzedaż produktów, które początkowo mogą nie być związane z zimą, takich jak koks i zimowe aktywności. W niektórych miejscach Coca-Cola sponsorowała nawet te fontanny do użytku przez cały rok, a także imprezy pop-up prezentujące więcej ich produktów.

To jedna z najbardziej znanych historii w historii Coca-Coli, ale także jedna z najbardziej znanych i przezabawnych.

W sezonie zimowym 1950 r. Coca-Coli rozwijała swoją nową markę Pibb. Aby uczcić tę doniosłą okazję, otworzyli swoją pierwszą w historii fontannę z wodą sodową w sali kongresowej hotelu w Chicago. Ogromna fontanna sodowa znajdowała się obok jednego z największych kominków w Ameryce – i dla wygody była zbyt blisko.

W ciągu kilku minut główny element Coca-Coli stanął w płomieniach, które rozprzestrzeniły się po całym pomieszczeniu. Klienci wpadli w panikę i pobiegli w bezpieczne miejsce, gdy rozgniewani strażacy przybyli i polali to, co zostało z ich ukochanego napoju gazowanego!

Kominki koksowe to dobry sposób na rozgrzanie. Są jak kominek, którym można się cieszyć z colą.

Kominki z koksem zostały po raz pierwszy wprowadzone w Singapurze przez Keke, oficjalnego pijącego Coca-Coli. Ideą kominka Coca-Coli było rozgrzanie wszystkich w okresie zimowym.